DE LAMA S.p.A. je světovým výrobcem vysoce kvalitní sterilizační a sušící techniky více jak 50 let. Široký okruh zákazníků a velice dobře vžité know-how, umožňuje DE LAMA S.p.A. vyhovět včasně a adekvátně, jakýmkoli požadavkům zákazníků. Uspořádaná organizace, certifikována Quality Management Systems UNI EN ISO 9001:2000 a UNI EN ISO 13485:2004 řízená s pomocí rozšířené obchodní sítě obchodních partnerů, vždy zaručuje kompletní spokojenost zákazníků.

DE LAMA S.p.A., založena v roce 1949, je jedna z velice dobře známých výrobců sterilizační techniky dodávané do celého světa. Administrační a výrobní závod se nacházejí v San Martino Siccomario (asi 2 km jižně od Pavia a 30 km jižně od Milána).

DE LAMA Sterilizátory a Autoklávy jsou hlavně určeny pro farmaceutický / mikrobiologický / chemický / kosmetický průmysl a sanitární / nemocniční program.

Moderní a funkční podnik umožňuje přesnou a prvotřídní výrobu. Zdatný a technicky vybavený tým zaručuje nejvyšší úroveň kvality vyžadované pro výrobu vysoce technicky náročných výrobků. Zkušený a motivovaný personál se detailně zabývá kromě přesnosti také optimalizací navrhovaných řešení což odlišuje společnost DE LAMA S.p.A. od ostatních konkurentů na trhu a přináší jí přívlastek jedné z nejspolehlivějších a nejvíce ceněných společností v tomto výrobním sektoru.

DE LAMA S.p.A. udržuje osvědčené vztahy s univerzitními instituty, výzkumnými centry a nadnárodními společnostmi. Interní výzkum je využíván ke kontinuálnímu zlepšování kvality přístrojového vybavení, efektivnosti a spolehlivosti techniky, na použití nových materiálů a aplikací progresivních systémů a technologií. Vysoká pozornost je věnována kvalitativním požadavkům zákazníka a je vyjádřena v certifikátech kvality, které společnost v průběhu let získává.

Rozsáhlá praxe společnosti DE LAMA, která pramení z realizace dodávek produktů po celém světě, je zárukou provedení, které je vysoce ceněno z technologického i kvalitativního pohledu a je vždy přizpůsobeno specifickým požadavkům zákazníka.

Produkce společnosti v sektoru sterilizační a sušící techniky se vyznačuje vývojem designu a systému výroby, vysokou kvalitou konstrukce, absolutní bezpečností při operacích, jednoduchou manipulací a maximální délkou životnosti. Prodejní filozofie společnosti DE LAMA je směřována na jednotnou spokojenost zákazníka a vyvíjí se vždy požadovaným směrem díky interaktivní a pečlivé rigorózní pracovní metodě: od designu po výrobu, od prodeje po výrobní servis. Cíl společnosti není jednoduše limitován spokojeností požadavků zákazníků na základě aktuálních standardů v této výrobní oblasti, ale zaměřuje se na překonávání jejich očekávání ve formě kvality a bezpečnosti. Z tohoto důvodu design a konstrukční standardy DE LAMA většinou překračují požadavky zákazníků a to především pro ochranu jejich investice.

Kontakt
DE LAMA S.p.A
P. Iva/VAT IT00166040188
Via Piemonte, 21
27028 SAN MARTINO SICCOMARIO (PAVIA)

phone:+39 0382 559501 (12 linee R.A.)
fax:+39 0382 556224
General Informations:info@delama.it
Sales Department:sales@delama.it
Technical Department:tech@delama.it
After Sales Service:service@delama.it